Plecaki i torby

Znaleziono: 1 produkt

Sortuj po:

Najpopularniejsze

626   
99
500
00
 

1 szt.

-20%

z 1

Najlepsze plecaki i torby

Wprawdzie plecak kojarzy się głównie ze szkołą, ale w praktyce ma wiele zastosowań. Jest wygodnym i przydatnym rozwiązaniem na wycieczkach. Nie inaczej wygląda to w przypadku toreb, które również można wykorzystać w wielu przypadkach – choćby spakować do niej rzeczy na siłownię czy na inny trening. Oczywiście powinny to być w każdym przypadku rozwiązania wysokiej jakości. Z bogatym asortymentem takich artykułów można się zapoznać w kategorii „Plecaki i torby” na carrefour.pl.

 

Jaki wybrać plecak?

Wybór plecaka wymaga zwrócenia uwagi na różne kwestie. Załóżmy, że potrzebujemy takiego, którego zabierzemy na wyjazd, a nie rozwiązanie dla ucznia. Powinien on mieć odpowiednią pojemność, abyśmy zmieścili w nim wszystkie niezbędne rzeczy. Jednemu wystarczy 30-40 l, a inny będzie potrzebować 65 l lub większego. Pamiętajmy jednak, że im więcej zmieści się w takim bagażu, tym większy będziemy musieli nosić ciężar. Warto aby takie rozwiązanie było wyposażone w kieszenie wewnętrzne i boczne. Te drugie przydadzą się, kiedy będziemy chcieli mieć pewne rzeczy pod ręką. Ważne są również regulowane pasy, dzięki którym możemy wygodnie nosić ten plecak.

Wybór torby – na co zwrócić uwagę?

Wygodniejszym rozwiązaniem od plecaka może się okazać torba. I w tym przypadku duże znaczenie ma pojemność. Mniejsza zapewne wystarczy nam, jeśli chcemy zabrać rzeczy na siłownię, a większa, jeśli chcemy się spakować na weekendowy wyjazd. Najlepiej, jeśli jest wyposażona w uchwyt do ręki i regulowany pasek na ramie, abyśmy mogli dopasować sposób jej noszenia do sytuacji i ciężkości. Warto, aby miała kieszenie boczne, w których możemy umieścić istotne dla nas rzeczy. Poza tym pozostaje kwestia taka, jak wygląda torba – czy odpowiada nam jej styl i kolorystyka?

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu