Filtry

Marki

Wyposażenie wnętrza samochodu

Znaleziono: 7 produktów

Sortuj po:

Najpopularniejsze

26
99
 

0,04 szt.

674,75 zł/1 szt.

26
99
 

0,04 szt.

674,75 zł/1 szt.

30
99
 

1 szt.

31
99
 

1 szt.

33
99
 

1 szt.

30
99
 

1 szt.

z 1

Artykuły do samochodu

Wyposażenie wnętrza to termin, który kojarzy się głównie z rozwiązaniami do domu, ale nie zapominajmy o tym, że w naszych autach również potrzebne są pewne elementy, które są pomocne, a czasami wręcz niezbędne. Dzięki nim możemy choćby utrzymać w pojeździe przyjemny zapach. Z bogatym wyborem artykułów do samochodu można się zapoznać w kategorii „Wyposażenie wnętrza” na carrefour.pl.

 

Wyposażenie wnętrza samochodu

Korzystanie z odświeżacza powietrza umożliwia nam utrzymanie przyjemnej woni w pojeździe, ewentualnie skuteczne maskowanie nieprzyjemnego zapachu. Postawienie na ten produkt jest wręcz niezbędne w przypadku osób, które palą w aucie papierosy. Dzięki samochodowemu odświeżaczowi powietrza można zamaskować dym nikotynowy, który przenika niemal każdy element w pojeździe. Jest to również rozwiązanie kluczowe, jeśli kupujemy auto używane po kimś, kto palił. Dzięki temu zminimalizujemy nieprzyjemny zapach w aucie – tutaj nie wystarczy wywietrzenie. Produkt ten przyda się również wtedy, gdy w pojeździe wozimy zwierzęta, ale tak naprawdę warto go mieć w każdym aucie bez wyjątków – to spowoduje, że będzie nam w nim przyjemniej.

Samochodowy odświeżacz powietrza – na co zwrócić uwagę?

Dostępne są przeróżne artykuły tego typu. Przy wyborze odpowiedniego produktu szczególnie powinno nas zainteresować to, jak długo będzie on działać. W opisie prawdopodobnie znajdzie się informacja, przez jaki czas będzie on utrzymywać świeżą woń. Kolejna kwestia to sposób montażu – wygodne są np. zapachy zawieszane na kratce wentylacyjnej w pojeździe. Mogą być również wiszące, a także przyklejane. Te pierwsze wydają się być optymalnym rozwiązaniem, które nie przeszkadza w jeździe ani nie pozostawia po sobie śladów na tapicerce. Warto aby produkt dawał również możliwość regulowania intensywności zapachu.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu