Poduszka Wendre Antybakteryjna 70x80

-20%
Poduszka Wendre Antybakteryjna 70x80
Promocja obowiązuje do 31.01.2023
49   
99
39
99
 
Najniższa cena z 30 dni: 49,99 zł
1 szt.
39,99 zł/1 szt.

Poduszka Wendre Antybakteryjna 70x80

Ćwiczysz kilka razy w tygodniu i odżywiasz się racjonalnie czyli dbasz o swoje ciało. Jednak to nie wszystko co możesz zrobić dla swojego zdrowie! W zdrowym trybie życia zadbaj również o swój sen, pomogą Ci w tym kołdra i poduszka Antibacterial.

Pozbądź się niechcianych drobnoustrojów ze swojej pościeli. ANTIBACT TM to specjalnie opatentowane włókno które działa antybakteryjnie. Jego skuteczność została potwierdzona przez instytut Hohenstein. potwierdzono również, że kołdry i poduszki Antibacterial przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy i ich alergenów. Poza tym, kołdry i poduszki Antibacterial są po prostu wygodne - puszyste wypełnienie i gładka mikrofibra zapewnią Ci wyjątkowy komfort snu. Wierzymy, że nasze produkty pomogą Ci odpocząć i zregenerować organizm aby być gotowym na kolejne wyzwania!

Poszycie poduszki ANTIBACTERIAL minimalizuje rozwój roztoczy i ich alergenów. Innowacyjne wypełnienie ANTIBACT™ jest specjalnie opracowanym włóknem, które działa przeciwbakteryjnie. Wysoka jakość poduszki została potwierdzona przez instytut Hohenstein. Najważniejsze jest jednak to, że poduszka ANTIBACTERIAL jest po prostu wygodna. Puszyste wypełnienie i gładka mikrofibra sprawią, że komfort snu będzie wyjątkowy.

Specyfikacja:

  • Marka: Wendre
  • Kod ean: 5901721646223
  • Poszycie: Poliester
  • Wypełnienie: Włókno HCS
  • Właściwości antybakteryjne

 

Popularne z kategorii Poduszki
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu