Taśma LED Wiz 2m Światło Kolorowe Zmienne

Taśma LED Wiz 2m Światło Kolorowe Zmienne
209
00
 
1 szt.
209,00 zł/1 szt.

Produkt niedostępny


Taśma LED Wiz 2m Światło Kolorowe Zmienne

Dzięki naszej kolorowej taśmie WiZ LED zainstalujesz w swoim domu źródło pięknego światła dekoracyjnego. Po prostu przyklej elastyczną taśmę do dowolnej powierzchni — w kasetonach sufitowych lub pod szafkami. W zestawie startowym znajduje się 2-metrowa taśma oświetleniowa, sterownik i zasilacz — nie jest wymagany żaden dodatkowy sprzęt. Można łatwo przyciąć do odpowiedniej długości i przedłużać do 10 m (przedłużacz sprzedawany oddzielnie). Po podłączeniu do Wi-Fi masz do dyspozycji 16 milionów kolorów i możliwość regulacji barwy białej od ciepłej do światła dziennego.


Łatwa konfiguracja
Czy chciałbyś mieć oświetlenie, którym możesz sterować za pomocą aplikacji na telefonie? System inteligentnego oświetlenia WiZ możesz połączyć z domowym routerem Wi-Fi i nie wymaga on żadnych dodatkowych urządzeń. Wystarczy podłączyć nowe źródło światła, pobrać aplikację WiZ i gotowe. Proste, prawda?


Miliony kolorów
Wybieraj z palety 16 milionów kolorów światła, aby stworzyć w swoim domu idealną atmosferę na każdą okazję. Subtelne różnice w naszych dynamicznych efektach świetlnych będą miały pozytywny wpływ na Twoje samopoczucie.


Ciepłe białe światło
Stwórz przytulną atmosferę dzięki ciepłemu, białemu światłu. Inteligentne światło, pozwala na zmianę odcieni białego światła, od ciepłego (zachód słońca) po chłodne (światło w południe). Dzięki temu możesz dostosować światło do swoich codziennych czynności i potrzeb.


Zmieniaj barwę światła od ciepłej do zimnej
Wybierz z szerokiej gamy energetyzującej chłodnej bieli do delikatnego ciepłego światła, jak o zachodzie słońca. Możesz również skorzystać z jednego z gotowych trybów oświetlenia, aby stworzyć najlepszą atmosferę dopasowaną do Twoich zajęć.


Regulowana jasność
Oświetlenie WiZ pozwala na przyciemnianie i rozjaśnianie światła. Zrobisz to za pomocą aplikacji WiZ, WiZmote (pilota), a nawet głosu. Aplikacja WiZ jest dostępna zarówno dla systemu Android oraz iOS. Szukaj w Google Play pod hasłem WiZ oraz w App Store pod hasłem WiZ Connected.


Sterowanie głosem
Systemem inteligentnego oświetlenia WiZ możesz sterować również za pomocą głosu. Dzięki komendom głosowym możesz aktywować (włączyć, wyłączyć, przyciemniać, rozjaśniać) oświetlenie WiZ z pomocą systemów rozpoznawania głosu takim jak Asystent Google, Alexa (Amazon) oraz Siri.


Zaprogramowane sceny świetlne
Skorzystaj z gotowych schematów oświetlenia w aplikacji WiZ. Dzięki nim dopasujesz światło do swojego rytmu dobowego, zaczynając od światła dziennego, gdy potrzebujesz energii i skupienia, a następnie płynnie zmień barwę na ciepłą, aby pomóc Ci się zrelaksować i lepiej spać.

Popularne z kategorii Żarówki
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu