Usługi finansowe Carrefour

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zgodnie z poprzednim komunikatem, promocje „Rabat do 10%”, „5 i 10 rat z oprocentowaniem 0%”, „30 rat z oprocentowaniem 0%” skierowane do posiadaczy kart kredytowych Carrefour Mastercard zostały zakończone z dniem 31 grudnia 2022 roku.

Jednocześnie informujemy, że od 2 stycznia 2023 roku dotychczasowa promocja „Rabat do 10%” została zastąpiona kuponem w aplikacji mobilnej „Mój Carrefour”. Szczegóły dostępne są w aplikacji mobilnej „Mój Carrefour” w zakładce „Kupony”.

Promocja „Rabat do 2%” dla posiadaczy kart kredytowych Carrefour Mastercard zostanie zakończona z dniem 31.03.2023r. Do tego czasu promocja obowiązuje bez zmian.

Karta kredytowa

Karta kredytowa Carrefour Mastercard jest nowoczesnym środkiem płatniczym, który pozwala dysponować dodatkowymi pieniędzmi zawsze, gdy jest taka potrzeba.

Bankowość internetowa

GOonline to system nowej generacji - zbudowany w oparciu o najnowsze trendy technologiczne i designerskie.

RRSO dla karty kredytowej Carrefour Mastercard® wynosi 28,16%. Przez RRSO należy rozumieć Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu wyliczonego na dzień 08.09.2022 r., całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4632.58 zł, oprocentowanie zmienne 20.5%, całkowity koszt kredytu 632.58 zł, (w tym: odsetki 512.58 zł, miesięczna opłata za kartę 10 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 386.01 zł, 12 rata w wysokości 386.47 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 08.09.2022 r.  r.

Carrefour Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie współpracuje z BNP Paribas Bank Polska S.A. i jest umocowana do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny i kartę kredytową Carrefour Mastercard.® „Usługi finansowe” Carrefour to marka, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A. oferuje usługi finansowe dla klientów Carrefour.

Materiał ma charakter reklamowy i informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Ostateczna decyzja zarówno o zawarciu umowy o kartę kredytową jak i udzieleniu kredytu i warunkach kredytowania uzależniona jest od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta.

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu