Filtry

BIO

Znaleziono: 2 produkty

Sortuj po:

Najpopularniejsze

5
94
 

9,90 zł/1 kg

63
80
 

29,00 zł/1 kg

z 1

Mięso BIO – najwyższa jakość prosto z natury

Wzrasta świadomość społeczeństwa dotycząca źródła pozyskiwanej żywności. Coraz większą popularność zyskują więc produkty ekologiczne, pochodzące prosto z natury. Są wolne od sztucznych dodatków, zbędnej chemii i bazują na naturalnych składnikach. To samo dotyczy mięsa BIO, które jest pozyskiwane ze zwierząt hodowanych w specjalnych warunkach. Są karmione ekologicznymi paszami bez modyfikowanych genetycznie składników i antybiotyków. Zwierzęta dorastają w warunkach wolnego wybiegu i nie są faszerowane hormonami wzrostu, które mają przyśpieszyć ubój.

Mięso BIO jest bogate w łatwo przyswajalne białko, witaminy i minerały. Pochodzi z certyfikowanych hodowli, które podlegają ścisłym kontrolom i muszą spełniać rygorystyczne normy. Ekologiczne mięso jest więc najwyższej jakości, wyróżnia się bezpieczeństwem oraz wyjątkowymi walorami smakowymi.

Mięso BIO – najzdrowsze produkty wolne od chemii

Oferujemy świeże mięso, które pochodzi od sprawdzonych, certyfikowanych hodowli. Kupując takie mięso masz pewność, że zwierzęta dorastały w dobrostanie i były karmione paszami wolnymi od środków farmakologicznych. Asortyment obejmuje wyroby mięsne różnych gatunków, sprzedawane w szczelnie zamkniętych opakowaniach. U nas kupisz m.in. porcje rosołowe od kurczaków z wolnego wybiegu lub świeżą polędwice z wołowiny.

Mięso BIO nie wymaga specjalnego traktowania i przygotujesz je w taki sam sposób, co produkty z hodowli przemysłowych. Możesz je piec, dusić, smażyć lub gotować, a przy tym mieć pewność, że na Twój talerz trafi zdrowe i ekologiczne danie. Zobacz, jak w prostych krokach żyć bardziej eko!

Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu