Adidas Adipower Dezodorant antyperspiracyjny w sprayu dla kobiet 150 ml

Adidas Adipower Dezodorant antyperspiracyjny w sprayu dla kobiet 150 ml
Promocja obowiązuje do 31.01.2023
10   
99
5
00
 
Najniższa cena z 30 dni: 5,00 zł
0,15 l
33,33 zł/1 l

Produkt niedostępny


Adidas

Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas Bodycare otworzą przed Tobą nowe możliwości! Bądź gotowa.

Czy czas na sprint, czy bieg długodystansowy, prawdziwe znaczenie maksymalnej skuteczności odkryjesz po użyciu antyperspirantu w sprayu adidas Adipower. Dzięki inteligentnej technologii reagującej na wzrost temperatury ciała, antyperspirant dla kobiet zapewnia 72h ochrony niezależnie od stopnia wysiłku. Aktywowana dotykiem technologia reaguje na wysyłane przez Twoje ciało bodźce i dostosowuje się do niego, uwalniając zapach pod wpływem podwyższonej temperatury spowodowanej przez pocenie się oraz tarcie podczas ruchu. Teraz już zawsze będziesz mieć energię.

Antyperspirant adidas Adipower został opracowany z myślą o kobietach poszukujących kosmetyku, takiego jak one same: pełnego energii i determinacji.

- Antyperspirant w sprayu dla kobiet 150ml
- Unikalna formuła Adipower zawiera duże stężenie aktywnych składników, które zapewniają ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem oraz technologię Smart Body Response, która reaguje na wzrost temperatury ciała podczas wysiłku.
- Maksymalna skuteczność, 72-godzinna ochrona
- Przeciw białym śladom
- Testowany dermatologicznie, 0% antyperspirant bez alkoholu, pH neutralne dla skóry}

Popularne z kategorii Deo. damskie w sprayu
Artykuły spożywcze
Drogeria, kosmetyki i zdrowie
Zakupy niecodzienne
Elektronika
Dom i ogród
Wyposażenie domu